KALICI MAKYAJ

Long Time Liner

PhiBrows

Swiss Color

 • LONG TIME LINER

  Long Time Liner Kalıcı Makyaj

  İlk olarak Almanya’da keşfedilmiş bir yöntem olan Long Time Liner Kalıcı Makyaj uygulaması daha sonraları İsviçre, Kanada, Fransa ve İspanya’da ün kazanmış. Ve nihayet Türkiye’de! Peki Long Time Liner nedir? Yıllardır bildiğimiz kalıcı makyajdan farkı nedir? Long Time Liner’ın kalıcı makyajdan farkı hücre yenilenmesi ile iki yıl içinde kaybolmasıdır. Yani makyajınızda değişiklik yapmak isterseniz 2 yıl sonunda Long Time Liner uygulamanız kendiliğinden siliniyor. Ayrıca kendiliğinden silinmeden de lazerle sildirme şansınız var. Bu uygulamada, uygulamayı size yapacak olan Linergist yani uzmanınız çok önemli. Çünkü 2 yıl boyunca yüzünüzde duracak olan makyajın nasıl olacağına karar vermek çok kolay değil. Uygulama yaptıracağınız yeri ve uzmanı seçerken o kişinin önceki çalışmalarına, uygulama yaparken çekilmiş fotoğraflarına ve uzman hakkındaki yorumlara bakmanızı tavsiye ederiz.

  Long Time Liner uygulaması 3 farklı bölgeye yapılıyor.
  Kaşlar , Gözler ve Dudaklardır
  Detaylar

  Kaş : Kaşlarımız ifademizi belirlemede temel rol oynarlar. Zaman içinde ya da doğuştan kaşlarda seyreklik ya da şekil bozukluğu olabilir. Yüzünüze en uygun şekil ve renk belirlenerek sizin de onayınız ile bir ön çizim yapılır. Kıl tekniği uygulanarak, varolan kaşlarınızın arasına kaş şeklinde doğal çizimler yapılır. 15-20 gün sonrasında 2. bir rütuş uygulaması ile şekil ve renk sabitlenir, kaşlarınız son derece doğal bir görünüme kavuşur.

  Göz: Kirpik dibine veya gözün alt çizgisine uygulanan ince, doğal hat sayesinde, kirpikleriniz daha sık görünür ve bakışlarınız derinlik kazanır. En çok tercih edilen uygulamalarımızdan biri eyeliner uygulaması, çünkü günlük hayatımızda hem vakit alan bir uygulama, hem iki göze aynı şekil ve kalınlıkta eyeliner çizmek güç hem de günün sonunda, akması, silinmesi, dökülmesi bizi zor durumda bırakıyor. Kalıcı eyeliner’ınız ile rahatça spor yapıp, yüzebilir veya duşa girebilirsiniz.

  Dudak: Öncelikle cildinizin tonunu tamamlayan bir renk seçilir. Daha sonra Conture® Make-up ile dudak çizginiz belirgin hale getirilir. Ardından dudağın tümü ‘’Tonlama” tekniği ile sizin için seçilen rengi uygulayarak dudaklarınızın mükemmel bir görünüme kavuşması sağlanır.
 • MICROBLADING

  Microblading (Yarı Kalıcı, Kaş Canlandırma) yöntemi nedir?

  Microblading Kalıcı Makyaj Sanatında Dünyada kaş yapımında son nokta olağanüstü doğallıkta , manuel bir yöntemdir. Geleneksel Kalıcı Makyaj Kıl Teknikleriyle kıyaslandığında yarı kalıcı olarak kabul edilir. Pigmentlerin epidermise yerleştirilmesi klasik kalıcı makyaj kıl tekniğinde kullanılan iğnelerden 3 kat daha ince ve çoklu iğneler kullanılarak yapılır. Rengi yüzeye yakın yerleştirdiğimiz için net ve çok ince görünür. Bu yöntem kaşlarının görünümünü güzelleştirmek yüz estetiğine önem veren herkes için idealdir. Sonuçlar, mevcut kıl miktarına bakılmaksızın doğal görünümlü, tüy gibi vuruşlardır. Saç dökülmesine yol açan alopesi, trikotilomani veya başka koşullardan müzdarip kişilerin yanı sıra basitçe kaşlarından hoşnut olmayan kişiler Microblading'ten oldukça yarar sağlar.

  Bu yöntemde kullanılan pigmentler asıl kaş renginize uyması ve kaşlarının halen mevcut ise bunlarla mükemmel şekilde uyum sağlamak üzere formüle edilmiştir. Sonuçlar doğal, kusursuz ve dolgun görünümlü bir kaştır. Başlangıçta kaşlar daha koyu görünür ancak iki haftalık süre içinde önemli ölçüde solar. Cildin pigmenti ne kadar iyi tutacağını öngörmek çok zor olduğu için bir yenilemenin yapılmasını sağlamak son derece önemlidir.

  İşleminiz için bir teknisyen seçmeden önce LÜTFEN önceki işlerini gözden geçiriniz. Körlemesine gitmek hiçbir zaman iyi bir fikir değildir. Maharetli olan kalıcı makyaj microblading uzmanları her zaman önce/sonra resimleri sunar. Her zaman kendi gözlerinizle görerek ve önceki işlerine dayalı olarak düşünerek bir karar veriniz. Sonuç olarak bu sizin yüzünüz ve hatta yarı kalıcı makyajda olsa birsüre kullanacağınızı unutmayız.. Bu harika, ileri teknolojiye microblading ile ilgili dünyada ihtiyacımız olan her bilgiye ulaşabiliriz. Bunu yararınıza kullanın ve güvenli kalın.

 • KLASİK TEKNİK

  Öncelikle cilt temizleme losyonuyla temizlenmelidir. Ardından dezenfektan ile o bölge tekrardan dezenfekte edilir.

  Kaş şekli belirlenmeden evvel o bölge uyuşturulur. Uyuşturulduktan sonra kaş çizilir, ardından kişiye nasıl bir kaş yapılacağı gösterilir. Çünkü uygulama sonrası sonuç bu şekilde çıkacaktır. Aynı şekilde üzerinden geçilmelidir. Bunun için yapacak uzman çok önemlidir.

  Cihaz çalıştırılarak nemli bir pamuk üzerinde denenir. Ardından kullanılacak pigment boya iyice çalkalanır. Ten, göz ve saç rengine uygun olarak boya belirlenir.

  Hazırladıktan sonra mikro steril olan iğne ucu makineye geçirilir. Herkese uygun tek kullanımlık iğne olması çok önemlidir.

  Cihaz çalışır durumdayken iğne boya kabında yaklaşık 5 saniye kadar tutulur. Boya alınır, bir pamuk üzerinde denendikten sonra kalıcı makyaja başlanabilir.

  Kalıcı kaş makyajı tekniğinde iki teknik kullanılmaktadır. Bir tanesi dolum tekniği, ikincisi ise kıl tekniğidir. Dolum tekniğinde seyrek kaşlı olan kişilerin kaşlarının araları kalıcı makyaj tekniğiyle doldurulur.

  Kişilerin en çok tercih ettiği uygulama dolum tekniğidir.

 • FOTO GALERİ

PROFESYONEL MAKYAJ

Hairdressing

 • GÜNLÜK MAKYAJ

  Günlük hayatta yapılan makyajdan daha farklı olan profesyonel makyaj daha kalıcı ve daha mat görüntüye sahip olması nedeniyle fotoğraf çekimlerinde, özel günlerde ve profesyonel amaçlarda kullanılır. Kullanılan malzemeler ise profesyonel makyaj malzemeleri satan yerlerden edinilmeli ve profesyonel makyaj konusunda deneyimli makyözler tarafından yapılmalıdır.

  Profesyonel makyaj konusunda deneyimli bir makyöz bu işin eğitimini almış olmalıdır ve profesyonel makyaj konusunda deneyimli olmalıdır. Hepimizin yüz şekli ve cilt yapısı birbirinden farklı olduğu için makyözün karşısındaki yüzü önce tanımalı ve ortaya çıkarılması gereken güzel yüz hatlarını belirginleştirecek bir makyaj uygulaması yapmalıdır. Profesyonel makyaj uygulayan makyözler genellikle film/dizi setlerinde, podyum arkasında, makyaj uygulama hizmeti veren kuruluşlarda, medya kuruluşlarında çalışırlar veya bağımsız olarak çalışıp çeşitli etkinlikler için makyaj uygulaması yaparlar.

  Malzemeleri ise makyajın daha kalıcı olması sebebiyle günlük kullandığımız malzemelerden farklı olarak daha mat, kolay çıkmayan ve su geçirmeyen ürünler tercih edilmelidir. Cildi iyi nemlendiren bir baz, akmayan dağılmayan kusma yapmayacak kapatıcı bir fondöten, su geçirmez akmayan rimel, takma kirpik, cildi uzun süre yağlandırmayacak pudra makyajın kilit parçalarıdır.

  Uygulanan fondöten ve pudranın aynı renkte olması veya gerekirse şeffaf pudra uygulanması önerilir. Ten ürünlerinn ciltle aynı tonda olması, boyunla yüz arasında renk farklılıklarının olmaması gereklidir. Ten makyajı pütürlü ve cakey gözükmemelidir. Bunun için makyajdan önce cildi iyi nemlendirmeli ve ince tabaka halinde uygulamaya başlayarak istediğimiz kapatılıcılığa getirmeliyiz. Fondötenin içerisinde SPF yani güneş koruyucu kremi olmayan ürünler ve içerisinde aydınlatıcı bulunmayan ürünler kullanmalısınız çünkü fotoğraflarda ve flaş ışıklarında olduğunuzdan beyaz çıkmanız olasıdır.

  Makyajda sadece bir bölgenin dikkatleri çekmesi önemlidir. Göz makyajı ağırlıklıysa yüzün geri kalanında dikkat çekecek yerler olmamalıdır. Kırmızı rujla beraber koyu göz makyajı klasik bir makyaj hatası olabilir.

  Bir diğer önemli konu ise takma kirpiklerdir. Takma kirpikleri uyguladıktan sonra eyeliner çekilmeli ve rimel sürülmelidir. Göz için kullanılan tüm ürünler su geçirmeyen ve akmayan ürünler olmalıdır. Bu tarz makyajı çıkarmak için de yağ bazlı makyaj temizleme ürünleri kullanmalısınız. Son olarak, profesyonel makyajı profesyonel yapan şey pürüzsüz ve kusursuz görünmesidir. Bunun için cildinizdeki kızarıklık ve göz altı morluklarının kapanmış olması önemlidir. Cildin tümünün eşit renkte olması bu makyajın püf noktasıdır.

 • GELİN MAKYAJI

  Kadınlar yaşamlarının her anında güzel olmaya çalışırlar. Özellikle özel gecelerde tüm herkesi kendilerine hayran bırakmak isterler. Bu özel gecelerden en önemlisi de kendi düğünleridir. Düğünde kusursuz görünmek için sadece seçtikleri gelinlik yeterli değildir. Gelinlik kadar makyajlarının da doğru ve kusursuz olması gerekir.

  Peki hayatınızın bu en önemli gününde nasıl kusursuz ve mükemmel görünebilirsiniz?

  İşte bu özel gün için kusursuz gelin makyajı önerileri:
  Öncelikle gelin adayları abartılı makyajdan kaçınmalıdırlar. Sade bir makyaj her zaman daha güzel ve etkilidir. Kusursuz makyajın önemli şartlarından biri de kusursuz cilttir. Bu yüzden uygulanacak pudra ve fondöten çok önemlidir. Ten rengine uygun fondöten ve pudra seçilmelidir. Sürülen fondötenin tabaka halinde olmamasına dikkat edilmelidir.

  Kusursuz gelin makyajının tamamlayıcılarından olan göz makyajı da gelin için ayrı bir öneme sahiptir. Çok koyu far hariç her türlü far tercih edebilir. Far olarak siyah ve suya dayanıklı rimel seçilmelidir. Kirpikleri daha uzun ve gözleri daha büyük göstermek için kirpikler kirpik aparatıyla kıvrılmalıdır. Kaşlar da belirli oranda belirginleştirilmelidir.

  Göz makyajını tamamladıktan sonra kusursuz gelin makyajınızı allıkla devam edebilirsiniz. Şeftali tonlarında allık seçerek elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Hoş bir görünüm için yanaklardan yukarı, saç diplerine doğru allık sürülmelidir.

  Makyajın son adımı ruj seçimidir. Etkileyici dudaklara sahip olmak için pembe ve erik kurusu renkleri seçilmelidir. Bundan sonra da dudak kalemiyle dudaklar belirginleştirilmelidir.

 • PORSELEN MAKYAJ

  Profesyonel eğitim almış bir makyöz ya da makyörün kişinin yüz anatomisini doğru analiz ederek uygun renk ve ürün kullanarak yaptığı makyajdır.

  Amaç kişinin yüzündeki güzel hatları ön plana çıkarabilmek ve istenmeyen kusurlu kısımları arka plana itme çalışmasıdır.

  Profesyonel makyaj için doğru makyaj teknikleride denilebilir.

  Profesyonel makyaj için makyöz ya da makyörün Yüzün anatomisini ( Yüz kemikleri,kafa yapısı,mimik kaslarını ) bilmelidir.

  Temel makyaj tekniklerini, ışık-gölge oyunlarını yani modlajı bilmek gereklidir.

  Profesyonel makyajda makyaj hilelerini iyi bilmek ve doğru uygulayabilmek önemlidir.

  Yüz şekillerine göre makyaj tekniklerini ve göz şekillerine göre makyaj tekniklerini iyi bilerek bunun tekniğine göre çalışmak doğru makyaja ulaştırır.

  Renk ve ışık bilgisi,renklerin uyumu,renk valörünü, ışığın renkler üzerindeki etkisini iyi bilmelidir.

 • FOTO GALERİ

KAŞ TASARIM

kasdizayn

 • KAŞ BESLEME

  Uzman olan ekip ile kaş besleme tedavisiyle kaşlarınızı istediğiniz hacimli görünüme kavuşturmak oldukça kolay. Kaşlarınızdan memnun değilseniz, kaşlarınız seyrekse ve dökülüyorsa, ince kaşlara sahipseniz düzenli kaş besleme işlemiyle kaşlarınızı kalınlaştırabilirsiniz.

  Kaşlar ve kirpikler başta gözler olmak üzere yüz güzelliğini vurgulayan iki önemli şeydir. Ancak ya doğuştan ya da sonradan karşılaşılan bir takım sorunlarla yeterli güzellikte olmuyor ya da seyrelip dökülme gibi sorunlara maruz kalıyorlar. Ayrıca kaşların en çok başına gelen olumsuzluk ise acemi eller tarafından alınıp şeklinin bozulmasıdır. Bu durumda kaşları uzatmak ve yeniden şekil verilerek alınması gerekir. Ancak bunun içinde kaşların beslenip, gürleşmesi son derece mühimdir.

 • KAŞ ŞEKİLLENDİRME

  ..

 • KAŞ SİLME

  Hatalı kalıcı makyaj uygulamaları veya artık değiştirilmesi istenilen kaş şekil ve renklerinin Dövme Silme işleminde olduğu gibi yapılan uygulamadır.

PROFESYONEL KİRPİK UYGULAMA (Yumi Lashes)

kasdizayn

 • YUMİ LASHES

  Pigment, keratin ve vitamin takviyeleri ile 5 adımda yapılan profesyonel kirpik bakım işlemidir.

  - Prosüdürün birinci basamağı kirpiklerin komple temizlenmesi, yağlardan arındırılması, yumuşatan özel hazırlık karışımının sürülmesi ve protein ile beslenmesi.

  - İkinci basamak silikonlu projektör yerleştirilir. Bunun sayesinde kirpikler yukarı doğru taranır.

  - Üçüncü etapta kirpikler keretin ile doldurulur .

  - Dördüncü basamakda kirpiklerin yapısını kalınlaştıran pigment ile doldurulur.

  - Beşinci ve son aşamada vitamin ile kirpikler beslenir.

  Yumi Lashes uygulamasına belirli periyodlarda devam edildiği taktirde; kirpiklerde uzama, kalınlaşma ve yeni kirpiklerin çıkması sonuçları alınır.

ACCOR PLASMA PEN

 • ACCOR PLASMA PEN

  Accor Plasma Pen ile; ameliyatsız göz kapağı estetiği, yüz lifting, ince kırışıklıkların giderilmesi, leke tedavisi, göbekte yada vücudun herhangi bir yerine deri toplanması veya büşüzmesi, kol altı ve göğüs sarkmaları gibi sorunlar giderilir.

  Almanya ve dünyanın bir çok yerinde yaygın olan bu sistem ameliyatsız estetik ve güzelliğe ulaşmanın kapılarını aralamış bulunmaktadır.

CİLT BAKIMI

Massages

 • CİLT BAKIMI

  Bakımlı bir cilt ile bakımsız bir cilt arasındaki en büyük fark 35 – 40 lı yaşlardan itibaren bariz bir şekilde kendini göstermektedir. Genetik yapısı iyi olmasına rağmen iyi bakılmayan bir cilt olduğundan daha yıpranmış görünür , ancak tam tersi genetik yapısı güçlü olmayan bir cilt doğru ve düzenli bakım ile olduğundan çok daha genç ve sağlıklı görünecektir. Unutmayın ki cildimiz sağlığın aynası gibidir en ufak bir rahatsızlıkta çiçek gibi solar. Bundan dolayı sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları,makyaj, serbest radikaller, sigara,stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

  Cildimizin canlılığı, parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerindendir. Dolayısıyla 20’li yaşlardan itibaren her bayanın temizlik, bakım ve koruma amaçlı olarak ayda bir kez cilt bakımı yaptırması çok faydalıdır. Cilt Bakımı mutlaka konusunda uzman kişiler tarafından kişinin yaşı ve cilt yapısı göz önünde bulundurularak ve kesinlikle uygun ürünler kullanılarak yapılmalıdır.

  Nermin Negiz Güzellik merkezimizde uygulanan Cilt Bakımının standart süresi 1,5 saattir ve bu süre zarfında , işlem sonunda size yapılan bakımın farkını hissettirecek düzeyde son derece kapsamlı bir çalışma yapılır.İşlem sırasını aşağıda görebileceğiniz bu bakım ile en önemli amacımız cildin temiz , canlı ,ve sağlıklı görünmesini sağlamak sivilce , kırışıklık , sarkma, hassasiyet , leke gibi mevcut problemleri kontrol altına almak ve yaşlanma etkilerini olabildiğince yavaşlatmaktır.

  Profesyonel cılt bakımında kullanılacak süt , tonik , krem , maske , serum , ampul , peeling , aromatik yağlar ile Cildinize nem depo edilir , yağ dengelenmesi sağlanır, Mimik çizgileri ve kırışıklıklar kontrol altına alınır.

  Cilt bakımıyla ilgili dikkat edilecek hususlar:

  1. Günde 2 litre su için.

  2. Kalitesiz makyaj ürünleri kullanmayın.

  3. Sigara içmeyin.

  4. Aşırı güneşlenmeyin.

  5. Makyajınızı çıkarmadan yatmayın.

  6. Cildinizi her gün nemlendirin.

  7. Her hafta 1 peeling yapın.

  8. 15 günde bir maske uygulayın.

  9. Sivilce ve komedonları bilinçsizce sıkmayın.

  10. Uzun süre klimalı ortamlarda bulunmayın.

  11. 3 günde 1 eriyinceye kadar bir buz kalıbını cildinizde gezdirerek dolaşımı hızlandırın.

  12. Ve bakılan bir cilt ile bakılmayan bir cilt arasındaki farkın ileriki yaşlarda daha çok kendisini göstereceğini unutmayın.

  Cilt Bakımı İşlem Sırası

  1.Cilt analiz

  2. Süt ve tonik

  3. Peeling

  4. Ozon –Buhar (Okilipüs yagı)

  5. Vakum

  6. Siyah Nokta Temizligi-yüksek frekans

  7. Göz çevresi (serum-krem)

  8. Maske

  9. Serum-Ampul iontoforez

  10. Anti-aging Yüz masajı

  11. Thermofreeze ile krem

  12. Yüksek frekans(yüz-saç-boyu)

  13. yüz masajı

  14. Vakum sprey

  15. Süre:1,5 saat

 • SİVİLCE BAKIMI

  Sivilceler karma ve yağlı cilt yapısına sahip kişilerde özellikle ergenlik dönemi başta olmak üzere sıkça rastlanan bir cilt sorunudur.Ancak bu hem yağlı ve karma ciltte sivilceleşme olacağı anlamına gelmez.Çünkü bu tamamen hormonların etkisi ile salgılanan yağ(sebum)oranı ile ilgilidir.

  Cilde sürekli parlak bir görünüm veren yağ salgısı zamanla gözenekleri tıkayarak özellikle alın-burun ve çene bölgelerinde siyah nokta ve komedonların oluşmasına neden olur.Eğer kişi düzenli olarak cildini bu siyah noktalardan arındırmaz ise bunlar gözenekleri tamamen tıkar,cildin hava almasını engeller.Buda zaman içerisinde cildin solgun ve cansız gözükmesine neden olur ve en önemlisi yağ salgılanması devam ettiği için oluşan siyah noktalar önce sivilcelere daha sonra da yoğunlaşarak akne ve kistik aknelere dönüşebilir

  Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli husus cildin doğru ürünler kullanılarak temizlenip, dezenfekte edilmesidir.Ayrıca sivilceleri sıkmak da çok sakıncalı bir işlemdir.Bu daha sonra sivilcelerin daha çok yayılmasına sıkılan yerlerde leke ve çukurlar kalmasına neden olabilir.

  Biz salonumuzda bu konuda her şeyden önce kişinin cilt yapısı,yaşı,yeme-içme alışkanlıkları ve sivilce yoşunlugu gibi konuları göz önünde bulundurarak işleme başlıyoruz.Sivilce bakımı için tamamen bu yönde geliştirilmiş özel ürünler (süt-tonik-serum-ampul-maske gibi) kullanarak cildin derinlemesine temizlenmesi,siyah noktalardan arınmasını yaş salgısının dengelenmesini,gözeneklerin sıkılaşmasını ve en önemlisi hiçbir şekilde sıkma işlemi yapmadan sivilcelerin kurutulmasını ve yenilerinin çıkışının önlenmesini sağlamaktayız. Eğer çok yoğun bir akne problemi ile karşı karşıya isek o zaman bir hekime danısarak hormon testi yapılmasını öneriyoruz.

 • GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI

  Çok ince ve hassas yapıda olmasından dolayı göz çevresi yaşlanma, hastalık, yorgunluk, uykusuzluk gibi olumsuz etkilerin en kolay fark edileceği bölümüdür. Kimi insanlar göz altlarının devamlı mor olmasından , pek çok kişi göz altı torbalarından ve bazılarıda göz çevresinde oluşan çizgilerden şikayet etmektedirler. Aslında göz çevresi bakımını genel cilt bakımından ayrı düşünemeyiz, fakat göz çevresi hassas olduğu için özel ürünler kullanılmalıdır. Öncelikle kişinin yaşı ve cilt yapısı gözönünde bulundurularak problemin derecesi tespit edilmelidir. Örneğin gözaltı torbaları ve morlukları genetik bir durum olabileceği gibi aşırı yorgunluk sonucu sonradan da oluşabilir yada bunlar dolaşımla ilgili bir sağlık probleminin göstergesi olabilirler. Daha çok açık tenli kişilerde gözüken morluklar pek çok kişiyi rahatsız etmektedir.

  Ayrıca genç yaşlarda göz çevresinde oluşmaya başlayan çizgiler kuru cilt yapısına sahip kişilerde sıkça görülmekle birlikte çok sigara içen ve fazla mimik hareketleri yapan kişilerde de hızla oluşmaktadır.İşte bu ve buna benzer şikayetleri önlemek için, doğru ürünler kullanılmasını ve ayda bir kez göz çevresi bakımı yaptırılmasını öneriyoruz. Önerimiz tıpkı kapsamlı bir cilt bakımı gibi ayda 1 kez yaklaşık 1 saat süreyle kırışıklıkları, torbalanmaları, morlukları önlemek ve azaltmak amacı ile özel göz çevresi bakımı yapılması ve bu işlemi uygularken süt, krem, tonik, ampul, serum ve maskesi ile sadece göz çevresi için geliştirilmiş özel ürünlerin kullanılmasıdır.

  1. Çok sıcak su ile duş almayın.

  2. Her banyodan sonra soğuk su ile masaj yapın.

  3. Üstsüz güneşlenmeyin.

  4. Doğru sütyen kullanın.

  5. Sütyensiz spor yapmayın.

  6. Sürekli yüz üstü yatmayın.

  7. Çok sık kilo alıp vermeyin.

  8. Düzenli olarak nemlendirici bir krem ile masaj yapın.

  9. Özellikle boyun, omuz ve kolları çalıştırcı egzersizleri ihmal etmeyin.

 • KARBON PEELING

  Karbon peeling ile cilteki lekelerin giderilmesi, büyümüş gözeneklerin sıkılaştırlması, yağlanma düzensizliği ve cilt sarklamarı giderilir. Ağrısız ve iğnesiz oluşu ilede pek çok insanın tercih ettiği bir yöntem haline gelmiştir.

 • DERMAPEN

  Yüz, el, boyun, akne, leke, çatlak, selülit ve vücutta doku kaybı olan bölgelerde uygulanan dermapen ince çizgilerin azalması, derinin sıkışması ve gerilmesi, akne ve diğer lekerin temizlenmesi ve hatta yok edilmesi;
  - Çatlak ve deri gevşemelerinin giderilmesi,
  - Çok hızlı iyileşme süreci,
  - Lazerle soyulmuş ciltte uygulanabilme güveninirliği,
  - Her cilt tipinde ve bölgede uygulanabilmesi,
  - Kolejen dokunun gelişmesinde etkilidir.

 • HYDRAFACIAL CİLT BAKIMI

  Yüz, boyun, dekolte bölgelerine elastikiyet ve nem kazandırma amaçlı ayrıca sivilcelenmiş, akneye meyilli ,güneş ve bazı durumlar nedeni ile lekelenmiş ciltler üzerinde uygulanan yenileme, temizleme, nemlendirmenin yapıldığı medikal bir uygulamadır.

  Sorunlu olmayan ciltler içinde uygun bir bakım olup cildinizi canlandırır ve yeniler. İlk uygulamada gözle görülür farklılık sağlar.

DÖVME SİLME

 • DÖVME SİLME

  Deri altına kalıcı olarak işlenen motif veya desenlerin solması, vücutta istenmemesi halinde bu eski işlemden kurtulmak isteyen kişiler için yapılan uygulamadır.

  Ayrıca hatalı ve artık değiştirilmesi istenen kalıcı makyaj uygulamalarının yok edilmesinde kullanılan işlemdir.

İĞNESİZ MEZOTERAPİ

 • İĞNESİZ MEZOTERAPİ

  Mezoterapi vitamin, mineral, aminoasit enzim ve ilçaların orta deri tabakasına verilme işlemidir.

  Cilde nüfuz eden ilaç kokteylleri rahatlıkla cilt altı yağ dokusuna inerek, yağ hücrelerini yakar, enerji olarak kullanır, kan-lenf akımını uyarır ve kolejen yapımı arttırır. Kullanıldığı alanlarda selülite bağlı portakal kabuğu görüntüsüne neden olan fibrotik ve bağ dokusu bantları çözülerek, cilt altı dokuları rahatlar.

  Estetik kullanımları:
  - Bölgesel kilo kaybı
  - Yüz gevşeklik tedavisi
  - Vücut cilt toparlama
  - Anti aging
  - Gözaltı torba tedavisi
  - Göğüs sıkılaştırma

  Mezoterapi ile yüz gençleştirme, kırışıklık tedavisi,henüz oluşan pembe cilt çatlaklarıve bazı lekelerin tedavisi yapılabilir.

  Mezolifting işlemi için yaş sınırı söz konusu olmamakla beraber herhangi bir riskide yoktur. Yoğun iş ve stres ortamından kendisiyle ilglenemeyen, sigara ve alkol kullanan ,güneşe veya fazla ışığa maruz kalmış kadın erkek herkese uygulanabilecek bir yöntemdir.